2 Týdenní pohyby

4. června 2017 v 22:00 | Reina Sun |  Žij pohybem!
Ahoj,
tento týden byl, co se pohybu týká, docela náročný. Ale spíše pocitově, až to sepíšu, nebude to tolik vidět. Tentokrát budu stručná, vůbec na vás nebudu apelovat, abyste se začali hýbat, protože plakátky s týmtéž na vás křičejí ze všech stran a taky proto, že já to přece nedělám.. Kdepak, nikdy by mě nenapadlo své názory potměšile podsouvat druhým.úterý 30.5. = 20 km cyklisticky v terénu = cca 60 min

Tentokrát jsem se vydala stezkami a lesy v mé domovině. Na vlastním milovaném horském kole jsem uháněla cestou necestou na Kosatcovou louku a zpět, byl to takový menší okruh. Celkově to byl výlet asi na hodinu a půl, ale čistý pohyb bych zahrnula do hodinky. Zbytek výletu jsem se plazila divokou stepí, kochala květenou a dokumentovala.


čtvrtek 1.6. + pátek 2.6. = 10 km cyklo

Ve čtvrtek jsem kolo využila jako dopravní prostředek. V mém městečku je to ideálni, všude je relativně blízko. Ono je to teda blízko i pěšky, ale na kole jste přece jen na místě určení rychleji. Take vyřizování pochůzek, lehký nákup a nakonec cesta do vedlejší dědiny ke kamarádce, odkud jsem následující den jela zpět. Tachometr říkal, 10 km za ty 2 dny. (S tím, že cesta do dědiny mi trvala 15 min.)


pátek 2.6. + neděle 4.6.

A teď přichází na řadu ten ,,nepěkný" pohyb. Což je pohyb v práci jako obsluha velikánské hotelové restaurace. V pátek absolvovaná odpolední, tj. od 14.00 do 23.00. Neděle je horší tím, že mám nádherné eSíčko, tj. celý den od 8.00-14.00 a 17.30 - 23.00. Prostě to vychází celkově 9 + 11,5 hodiny chůze a popobíhání. Přestávka na sezení nebo jídlo? Minimální z důvodu nedostatku personálu. Dík no. Kdyby to byla kancelářská práce, neuváděla bych to sem. Ale tohle je přeci jen fyzicky náročná práce, tak jsem si dovolila ji sem zahrnout.


No. Nic moc. Přesto alespoň něco. Příště líp!

Reina Sun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama