13 Zahrada #prazdninovavyzva2017

1. srpna 2017 v 21:04 | Reina Sun |  Chycené projekty
Zdravím, zdravím.
Při brouzdání kuchařskými internetovými vodami jsem náhodou a omylem narazila na velice zajímavou výzvu na prázdniny pro všechny kuchařky i kuchařinky nebo jen občasné návštěvníky kuchyně.
Bohužel, prázdniny jsou již v plném proudu, respektive v polovině. Tudíž soutěže o ceny i samotnou kuchařku se nezúčastním, ale co dělá člověku radost, toho by se měl držet. Proto tu občas něco takového přidám :) Začínám: DNES. O měsíc později, ale přece. Také nebudu dodržovat pořadí úkolů. Za to se omlouvám, ale není to v mých silách. (I v souvislosti s mým odjezdem do Norska na téměř měsíc...)Ale aby to nebylo úplně nefér, losuji si náhodná čísla na random.org, abych nebyla ve výhodě :)

Mým prvním úkolem je symbolicky číslo 13. Zajímavé, že je to vlastně moje šťastné číslo, vytáhla jsem si ho i u maturity, kde označovalo veselou básničku Havran.

Ve zkratce je úkolem uvařit pouze z ingrediencí, které vyrostly na domácí zahrádce.


Nevím, jak vy, ale já si nedovedu léto bez vlastní zeleniny a ovoce představit. Od malinka, co jsi pamatuji, jsme každé léto přežívali na zeleninových salátech, leču, bublaninách. Nedovedla bych si jinak prázdniny ani představit!
Protože jsem zrovna odbržela vonící košíček s čerstvou zásilkou, volba padla na klasické lečo. K tomu chleba a bylo vymalováno :)


Mńamík,
Reina Sun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama