Zpět v civilizaci

3. srpna 2017 v 16:26 | Reina Sun |  Tématicky
A jsem tu! Opět on-line, opět živa!
Můj druhý měsíc prázdnin mi zase utekl, kam se zaběhl, kdo ví. Prostě je fuč. Šla bych ho hledat, ale on nechce být nalezen.

Výsledek obrázku pro change your life

Co jsem dělala? Kde jsem se flákala? V práci, na vodě a na táboře. Ale postupně.
První bod - práce. Tam uteče den rychlostí blesku, stále je co dělat a když jste v práci 13tky, tak už zbude pouze polovine dne na spaní a popíjení. Připadala jsem si chvíli jako alkoholik první třídy. Ale spokojený :) Znáte to, jednou jste v krizi vy - tak se pije, pak jste se dlouho neviděli s přáteli - tak se slaví a pije, pak má krizi někdo další - tak se pije a aby toho nebylo málo, tak pijete. Naštěstí s mírou, toho jsem do naší party schválně sehnala! Nutno říci, že jsi pamatuji do detailů naprosto vše, i to, co bych raději zapomněla a celkově vzpomínám na tu dobu s úsměvem na rtech. Ani játra si nestěžovala.
Pak jsem vyrazila o víkendu na vodu, poprvé. Úžasný zážitek! Jez jsme také úspěšně zdolali. Nejdůležitější ale je, kolik zábavy jsme si tam užili! Ten krásný pocit, kdy sedíme s kytarou okolo ohně, vyjeme na měsíc a za námi šumí řeka...Když náhle přijdou ze sousedních stanů se k nám přidat. Co na tom, kdo se s kým zná nebo nezná, v tuto chvíli jsme vodáci všichni stejně :)
Po vodě přišel na řadu jazykový tábor, na který jsem jela jakožto zástupce hlavní vedoucí, zdravoťák a lektor angličtiny. Že bych se nudila, se říci opravdu nedá :) Ale bylo to krásných 14 dnů v lese, bez signálu, bez wifi s předem plánovaným režimem. A jídlo 6x denně! Na to, jak málo jsme spali a jak moc jsme se hýbali, přijela jsem domů odpočatá a nabitá. Když vám totiž děti řeknou, že je to bavilo, to je největší odměna za psí kusy, co jste byli nuceni vyvádět!
Ihned v den příjezdu z tábora jsem pokračovala dál, tentokrát na fesťák Hradycz, který úplně miluju! Švihov byl stejný jako loni, pořád stojí obklopen vodou. S holkama jsme zůstaly na celý víkend pod stanem a bylo to úplně nejvíc topový!
Teď mám 4 dny volna...úplnýho. Zítra mířím na chatu, na setkání s našimi vodáky z Berounky :) To bude zase produktivní víkend! Nu a v neděli frčím do Prahy, odkud odlétám skoro na měsíc do Norska na trip! ♥♥ Můj sen se pomalu plní!!

A jaká je pointa tohohle povídání? Upřímně mě zarazilo téma týdne: Kdybych tak mohl změnit svůj život..
Kdo jiný ho může změnit než my sami? Ano, někdy okolnosti nevychází, jak bychom chtěli a když vás ani okolí nepodporuje, je to těžké. Ale to neznamená, že to nejde! Chce to jen odvahu něco udělat a přestat se schovávat za výmluvy! Vím, je to složité, člověk mnohdy musí vystoupit ze své komfortní zóny a jít si za svým i přes odrazování od přátel i přes překážky, které se pletou do cesty.. Ale..já jsem to dokázala! Podívejte se na předchozí odstavce, co všechno jsem stihla, zažila! A jsem na to pyšná, ačkoli to není nic světoborného. O to víc je vidět, že to dokáže každý! :) Pokud chcete změnit svůj život - do toho! Dělejte věci, co vás naplňují a dělají šťastnými. Zkuste něco nového, nebojte se vycestovat nebo sami jet na výlet. Takže jestli chcete opravdu něco změnit, tak to udělejte! Víte totiž, co vám většinou brání změně? Jenom a pouze vy sami...

Výsledek obrázku pro change your life

Tak se nebojte!
Let´s do it!
Reina Sun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka Zdenka | Web | 3. srpna 2017 v 16:56 | Reagovat

Koukám, že máš pěkně nabitý program :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama