Podzimní pokec

26. září 2017 v 15:37 | Reina Sun |  Ve víně je pravda
Cítíte to?
Konečně je tu správné podzimní počasí. Dodnes jsem měla pocit, že jsme podzim nějak přeskočili a ocitli se rovnou před začátkem zimy. Naštěstí se ukázalo i sluníčko a dává tak vyniknout krásným barvičkám stromů. Zvlášť v našem městě je v tomto období nejúžasněji. Asi se půjdu projít, když už :)

Jste správně naladěni? S barevnými ponožkami ve svetru od babičky a teplým čajem v rukou sledujete venkovní dění? Musím se přiznat, v takovém stadiu ještě nejsem. Třeba s tím čajem to u mě nikdy nebylo a nebude tak horké. Zato kávou bych se mohla opařit. Každopádně se začíná projevovat moje příslovečná podzimní lenost a únava a to mi škola ještě nezačala! Co budu dělat za týden?
I přesto, že začínáme na VŠ ,až´za ten týden, začínám vyhrabávat poznámky a pomalu je procházet. Rozumějte, šprt jsem nikdy nebyla (i když si to všichni vždy mysleli, ale ne ten čistokrevný. já se prostě učit nikdy nemusela, ani na gymplu a známky byly krásné...), ale vzhledem k tomu, že se chci vrátit do koňského sedla, tak nebudu mít čas jen na školu. Navíc jsem zas zapomněla celý svalák (mám pocit) a to by mohl být opravdu průser. Tak si začnu osvěžovat paměť, jsem zodpovědný student. Hm. Alespoň ten týden by mi to mohlo vydržet. Jakože mi nikdy nic nevydrží dlouho. Jsem prostě klasický člověk na-poslední-chvíli. Prostě mi pak stres těsně před termínem pomáhá se mnohem více soustředit a podávat lepší výkony. Krátkodobá paměť. Zato ta dlouhodobá je úplně prázdná, to chci změnit. Přece jen, na státnice se taky nenaučím za dva dny (ale hodlám to stejně zkusit).
Tak ale dost školy, tento týden se ještě flákám. A že doslova. Dnes i včera jsem totiž měla po týdenním pracovním maratonu konečně volno, takže si zasloužím nic nedělat. Zítra teda zas do práce nakouknu no. Ale pak se jede na prodloužený víkend na chatu, bude se makat, bude se houbařit, bude se pít, budeme si užívat! Poslední víkend, kdy uvidíme celé naše společenstvo z údolí, pak už bude na chatu moc zima a brzo tma, takže taková rozlučka. Jo a plus mám v pátek narozky. Víte, co chcete k narozeninám? Já ne. Vždycky jsem měla problém si o něco říct. Snad jako dítě - to bylo jediné období, kdy jsem o dárky prosila. Ale pak už ne. Nevím, věci, co potřebuju nutně, si pořídím. Co chci, je jasné - cestovat. Ale na to si předně musím najít čas já. Nový telefon? Ten starý mám roztřískaný, nicméně funguje. A jelikož nepotřebuju krom foťáku, dat, volání a psaní SMS nic jiného, tak proč? Je pravda, že bych potřebovala nový noťas. Tenhle už musí být nonstop v zásuvce, jinak se vypíná. Baterka je v háji a taky je dost těžký, takže na cestování nic moc. Ale o ten si zase nechci říkat, ten si koupím sama, až tento stávající úplně odejde. Ještě bych chtěla psa. Ale toho nedostanu ani náhodou, má nevlastní ségra trpí alergií a navíc s ní bydlím i v Praze, takže nepřichází v úvahu. To si musím počkat na vlastní byt. Rok, max dva. Snad. Takže výsledek? Přeju si k narozeninám čas. Čas na přátele, koníčky, školu i práci. Nafukovací týden, kdy bych stihla všechno, co bych měla a ještě se vyspala.

Tak jsem si popovídala, děkuju. Končím a jdu ven, je tam opravdu krásně podzimně.
Reina Sun

P.S. A obrázek nahoře? Jsem na něj pyšná, především na slovo Air, to se mi povedlo, myslím. Jinak styl, jakým je napsané spojení , in the´ je můj. Takhle prostě píšu plus mínus. Dlouho jsem nic nemalovala, nečmárala ani nepsala. Ale stejně se mi líbí :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Lenna Lady Lenna | Web | 28. září 2017 v 13:11 | Reagovat

Já na vysokou nastupuji do prváku za dva týdny, tak jsem celkem zvědavá :D jinak jsem taky vždycky byla nečistokrevný šprt, známky dobré i bez učení, ale nikdo mi to nevěřil. Z podzimu jsem nadšená, mám ráda tu línou podzimní atmosféru, pití kakaa, barevné stromy... :)

2 Magicmax Magicmax | Web | 7. října 2017 v 17:45 | Reagovat

Podzim ten cítím. :D Ie víc a víc u mně. :D Super. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama